Inte utan att man vill välkomna Brynäs till HA... alla verkar vilja komma till den verkliga serien. Kan vi spränga grindarna igen till våren? Vore najs. Jag firar med en byxvarm Explorer... lika bra att passa på medans man kan.
{3627}: Har man ingenting att göra såhär på torsdagskvällen så kan man ju följa pajkastningen i brynäsboken.. Lite komiskt är det faktiskt att så fort nån kommer med en åsikt eller en kommentar så flyger det pajer till höger och vänster.
Stridhsyxa: Det är inte många sportchefer som inte gör det när situationen kräver det. Sen gäller det ju att få till en bra träff och det blev det verkligen med LaLeggia-skiftet, även om vi blev av med klubbens främsta poängback genom ... | Läs mer