Puckat: längtar fortfarande efter tröjor med Timrå-loggan framtill istället för gömda nånstans på armarna. Alla andra lag har sin logga väl synlig framtill, bara vi som uppenbarligen skäms för vår logga.
BlackBay: Håller med, trots att just TIMRÅ är det som är det mest klassiska. Tallarna kan inte ha suttit på magen speciellt många säsonger. Jag förstår att man gärna använder ytan på magen för sponsring men om man vill göra en rockad inom någon säsong så får man gärna köra tallarna, nu när klubben officiellt gått ut med att det är den logotyp man jobbar med numera. NHK har gjort enormt mycket för klubben under framförallt senare år men de MÅSTE se över sin grafiska profil snart, deras logga är på alla sätt ett haveri.
Känns jobbigt att dom säsongerna då vi potentiellt kunnat vinna något är förbi. 22/23, 23/24, 24/25 skulle ha förvaltats bättre. Nu vart det bara några fina tabellplaceringar och 3 raka slutspelsuttåg. Hemvändarna hade nog hoppats på ... | Läs mer
Alla andra lag har sin logga väl synlig framtill, bara vi som uppenbarligen skäms för vår logga.