"Dominerade"....."Pissade på Brynäs"....."Brynäs hadde ingenting", vakna för h-vete Timrå fick ju chansen att spela i numerärt överläge större delen av matchen, ett 5 mot 3 läge, en 5 minuters samt ett antal 2 minutare. Är det så konstigt att man har ett spelövertag ?
Pucken: Jag tog med lite film i dagens livesändning från arenan. Ibland glömmer man bort att alla andra inte springer i arenan nu under off-season och att det kan vara kul och se vad som händer där inne. Vi får försöka bjuda på lite ... | Läs mer
vakna för h-vete Timrå fick ju chansen att spela i numerärt överläge större delen av matchen, ett 5 mot 3 läge, en 5 minuters samt ett antal 2 minutare. Är det så konstigt att man har ett spelövertag ?