El Maco: Jag hade 2 pilsner med mig och en hela Long John men det var ju ingen som presenterade sig för mig så jag fick ju hinka i mig själv hela matchen....SYND!!! Jag som ville dela med mig till ER alla..... Jag bara väntade på efterfesten,men ingen kom fram så den blev med mina kära morföräldrar i Bergeforsen(88 och 84 år). Sedan slocknade jag i tvsoffan vid 03:00......inte ens Madeleine hörde av sig.......jag jag som hade inhandlat en massa påsar...gud vad jag är ledsen och besviken........synd att inte vilde Whillysson var där.......då hade vi nog rivit hallen!!!!
Stridhsyxa: Det är inte många sportchefer som inte gör det när situationen kräver det. Sen gäller det ju att få till en bra träff och det blev det verkligen med LaLeggia-skiftet, även om vi blev av med klubbens främsta poängback genom ... | Läs mer
Jag som ville dela med mig till ER alla.....
Jag bara väntade på efterfesten,men ingen kom fram så den blev med mina kära morföräldrar i Bergeforsen(88 och 84 år).
Sedan slocknade jag i tvsoffan vid 03:00......inte ens Madeleine hörde av sig.......jag jag som hade inhandlat en massa påsar...gud vad jag är ledsen och besviken........synd att inte vilde Whillysson var där.......då hade vi nog rivit hallen!!!!