matsby: Kan ju faktist va så att han vill till timrå och har ju som bekant fått ett erbjudande av "Nubben" . Så han är inriktad på det när journalister frågar, trots att det inte finns på papper. Hur skulle du som junior regare av att bli kontaktad av ES 2an succelaget om att få spela i det nästa år? Han skulle nog kunna offra sin vänstra hand för det . Så nu är det bara för "Nubben" att ta sig ner igen och få en signatur på ett papper.
När man kikar in här så undrar man om det blivit ett forum för talangutveckling etc där bandaren går på repeat. Diskussionen är rätt tradig nu, där det verkar endast handla om att ha rätt och bräka sig i sin egen förträfflighet.
Hur skulle du som junior regare av att bli kontaktad av ES 2an succelaget om att få spela i det nästa år? Han skulle nog kunna offra sin vänstra hand för det . Så nu är det bara för "Nubben" att ta sig ner igen och få en signatur på ett papper.