John V: Fast vad har det med Timrå att göra ens? Detta är inte Timrås officiella forum och Pappa Hartmann skrev inte ens för oss alla Timråiter? Har ju till och med Almtunalogga? Inte så att Göran Hartmann anonymt ringt upp Wallson och hotat han till livet även om han kommer få stå sitt kast att han skrev som han gjorde i affekt? Jag står inte bakom några konkreta dödshot och det vill jag nog våga påstå inte många härinne gör heller?
Fängelse känns väl ej så troligt, men följd lär det bli av nått slag helt klart.
Aljd: Ja jag vet inte om den där tidningsartikeln är något vidare bra för den där Sverigedemokraten. Gissar på att han får återgå till att spela world of warcraft på heltid igen efter nästa val.
Detta är inte Timrås officiella forum och Pappa Hartmann skrev inte ens för oss alla Timråiter? Har ju till och med Almtunalogga?
Inte så att Göran Hartmann anonymt ringt upp Wallson och hotat han till livet även om han kommer få stå sitt kast att han skrev som han gjorde i affekt? Jag står inte bakom några konkreta dödshot och det vill jag nog våga påstå inte många härinne gör heller?
Fängelse känns väl ej så troligt, men följd lär det bli av nått slag helt klart.