Det kanske har diskuterats innan men Browns knätacklimg mot Lindholm precis efter i målfirandet är inte snyggt. Kunde slutat riktigt illa och borde varit ännu en avstängning..
" #2201292 · Spock 18x20-logogrm.jpg · 17 timmar sedan modomille: JT Browns late hit kombinerat med bentackling vid första målet är sånt som gör att Americanos är så avskytt av de andra lagen. "
Sputnik: Den är riktigt jävla grisig, solklar avstängning. Det ironiska är att americanon själv grinade i pressen efteråt om nån jävla klubba i ansiktet men att han inte vågade klaga för då skulle han bli avstängd. De är sjukt patetiska i det laget
Red Bulls: Naturligtvis ett av de bästa alternativen vi kunde tänka oss, åtminstone såhär på förhand. Klubben behöver lugn och ro, trygghet och erfarenhet och här får vi in det samt en enorm vinnarkultur. Fy fan vad bra!