Olli Nomadinen : jag tycker vi kastar in handduken här och nu, ger platsen till Löven, Nubben får avgå..vi lägger ner föreningen Timrå IK för gott, river arenan och gör en minigolfbana istället. Så får det bli.
{9386}: Det är bara försäsong och lagen har knappt varit på is. Det är nu resan börjar och TIK har alla möjligheter. Jag tror på TIK och att läget vid jul är positivt och att ni överraskar. Är ju rbk supporter men mitt andra lag är TIK. Vi måste tro på laget och bör inte utvärdera förrän omgång 30-35.
Rip Kirby: Han har ju flyttat hit med frugan. Det är 4 stycken tränare, det inte tommy har kan kompletteras på de 3 andra positionerna. Tommy är och ska vara en ledare, tycker det syns att gruppen lyssnar, tar till sig och känner sig ... | Läs mer