cj80: Fattaru att jag har gjort om hela konfektet... Bullar och saft!!! Fixar inte din gåta med Wagner, kommer att tänka på Leif GW Perssons film, men där var det Björneborgarnas marsch... fast med Wagner är det ju lite varning, inte för vem som skiter på sej, men om man spelar Wagner som skrämsel, vilket lag tillhör man då? (fråga Adolf!)
Sen är det ju så att en Timråit har regelbunden peristaltik, finns inte så mycket att skita på sej med-eller för under matchtid!
Varför kan dom inte ha kioskjäveln öppen? Jävla muppförening vi är. Vi är dom fattigaste jävlarna i ligan så vi borde välkomna varenda krona som kommer in.
Bullar och saft!!!
Fixar inte din gåta med Wagner, kommer att tänka på Leif GW Perssons film, men där var det Björneborgarnas marsch...
fast med Wagner är det ju lite varning, inte för vem som skiter på sej, men om man spelar Wagner som skrämsel, vilket lag tillhör man då? (fråga Adolf!)
Sen är det ju så att en Timråit har regelbunden peristaltik, finns inte så mycket att skita på sej med-eller för under matchtid!
Salve!
(fast visst är filmen Dr Strangelove, elle?)