cj80: Fattaru att jag har gjort om hela konfektet... Bullar och saft!!! Fixar inte din gåta med Wagner, kommer att tänka på Leif GW Perssons film, men där var det Björneborgarnas marsch... fast med Wagner är det ju lite varning, inte för vem som skiter på sej, men om man spelar Wagner som skrämsel, vilket lag tillhör man då? (fråga Adolf!)
Sen är det ju så att en Timråit har regelbunden peristaltik, finns inte så mycket att skita på sej med-eller för under matchtid!
Red Bulls: Naturligtvis ett av de bästa alternativen vi kunde tänka oss, åtminstone såhär på förhand. Klubben behöver lugn och ro, trygghet och erfarenhet och här får vi in det samt en enorm vinnarkultur. Fy fan vad bra!
Bullar och saft!!!
Fixar inte din gåta med Wagner, kommer att tänka på Leif GW Perssons film, men där var det Björneborgarnas marsch...
fast med Wagner är det ju lite varning, inte för vem som skiter på sej, men om man spelar Wagner som skrämsel, vilket lag tillhör man då? (fråga Adolf!)
Sen är det ju så att en Timråit har regelbunden peristaltik, finns inte så mycket att skita på sej med-eller för under matchtid!
Salve!
(fast visst är filmen Dr Strangelove, elle?)