EXPLORERSMÅLAND: din kommentar kan juh ta o stoppa upp nånstans, tycker du verkligen timrå spelade kasst idag ? såg du matchen ? läst nån kommentar nånstans? eller gnäller du bara för o gnälla? pinsamt riktigt pinsam.
Knass: domarna var inte bra!!! De kan väll vi alla hålla med om. Men att försvara Svensson för sin ”höfttackling” är helt bisarrt. Skäms ni inte Förhelvete?? Mer solklarare bentackling går inte att hitta. Men visst fan de är ju en Timrå spelare, då är de ju lugnt ju? Skärpning!!
Vill bara förtydliga att ingen förening ”godkänner” någonting. Alla har önskemål. Vi har försökt byta till oss så mycket vi kunnat, samt önskat hemmapremiär. Alla önskemål går inte i mål, mycket på grund av så kallade ... | Läs mer