Som boende i tjockhult kan jag tycka att det är mysigt att gå till hovet och kolla hockey, men...djurgården är ju ett rätt äckligt lag. Modo är också ett rövgäng, men det finns samtidigt få saker som skänker samma njutning som att spöa Modo borta medan Löfvén och Foppa gråter på läktaren.
Alla till Ladan i morgon! Nu sluter vi upp oavsett hur besviken man är på vissa individer och på Nubben och hans tvivelaktiga ”livstidskontrakt” strösslade med guld och diamanter. Oavsett hur besviken vi är på Backlund, styrelse eller ... | Läs mer
Som boende i tjockhult kan jag tycka att det är mysigt att gå till hovet och kolla hockey, men...djurgården är ju ett rätt äckligt lag.
Modo är också ett rövgäng, men det finns samtidigt få saker som skänker samma njutning som att spöa Modo borta medan Löfvén och Foppa gråter på läktaren.
Av två dåliga saker väljer jag Modo.