{5647}: Dina personliga påhopp. Vad är det som gör att du har ett sånt stort behov att utöva detta? För detta är så otroligt uppenbart att det inte går att förneka. Det är ju fullt möjligt att driva en diskussion framåt med helt vanlig argumentation, menar jag. Ja, så länge man nu har något vettigt att tillföra debatten förstås. Ett rakt igenom sorgligt och väldigt onödigt beteende tycker jag.
Alla till Ladan i morgon! Nu sluter vi upp oavsett hur besviken man är på vissa individer och på Nubben och hans tvivelaktiga ”livstidskontrakt” strösslade med guld och diamanter. Oavsett hur besviken vi är på Backlund, styrelse eller ... | Läs mer
Det är ju fullt möjligt att driva en diskussion framåt med helt vanlig argumentation, menar jag. Ja, så länge man nu har något vettigt att tillföra debatten förstås. Ett rakt igenom sorgligt och väldigt onödigt beteende tycker jag.