Captain Crash: Med Kapanen har vi chans att gå riktigt långt. Kanske t.om vara med och vinna LeMat om man för drömma. Utan OK blir vi för tunna. Jag känner mig rätt trygg i att han kommer tillbaka. I Montreal lär han inte få den istid han behöver.
Angående gnället på Timrå Hej, ja det är vår historia. Timrå IK i sin rödvitaste linda. Men vafan, hur tråkig är inte låtjäveln då?! Ge mig rocknroll för bövelen!
Precis som med tallarna. Två tråkiga, torra och döda jävla stammar. Nä ge mig ett häftigt rovdjur! Örnen var perfekt och hur mäktigt var det inte under vår lilla storhetstid i början av decenniet när laget åkte ut genom det skräckinjagande örngapet?!
Nisse1: Det är väl för fan inget konstigt med att han skrattar till, han lär nog ha tänkt att fan så kass jag är och istället för brinna av fullständigt så döljer han det i form av ett flin.
Nä fan, jag tycker Emil ska ringa dig och ... | Läs mer