Torparen: SHLs sida. Men där är det inte specat per period dock. Annars är rekommendationen att använda appen Sportstats, precis som bgs visar med sin skärmdump. Den använder förmodligen datan från SHLs sida också men istiderna dyker upp i realtid i appen.
Knylan: Kan omöjligt finnas en bättre app än Sportstats när det gäller att följa hockey.... Förutom att det är väldigt lätt att ha koll på aktuella matcher och tabeller så är den drömmen för en statistiknörd där man kan se all möjlig statistik både lagmässigt och spelarmässigt
Det är rent sagt åt helvete! Helt oacceptabelt, oavsett religion, hudfärg, supporter för ett annat lag, är helt ovidkommande. Man går dit för att njuta av idrotten och fördriva några timmar på att göra det man gillar.