{469}: Angående annat, så läser jag att Miller fick dra från Vancouver och att EP40 fortsatt sitter löst om han inte kommer producera framöver.
Själv tycker jag bara att det är sandlådenivå av grabbarna, ja om nu det inte är att nån av dem typ vänsterpsasslats med respektives brud.(Vilket det sannolikt inte är)
Grabbarna har sjuka löner och är ruskigt överbetalda sett till vad de har för jobb, skule kunna säga privilegierade. Sen beter de sig som småbarn och förstör för hela gruppen. Istället för att svälja stoltheten och vara proffsig. Lite besviken på EP40 i detta fallet.
{469}: Instämmer. Man undrar ju vad det är som gör att dom bråkat som småbarn. Är det nåt som har att göra med att nån vänsterprasslat så kan jag förstå… annars känns det väldigt barnsligt.
FH - avdammad: Härligt med en del nostalgiska inlägg idag. 1965 var jag nio och fick börja följa farsan på Timrås/WÖ:s och Giffarnas matcher. Dessa lag fastnade längst in i hjärtat och är kvar där lika hårt fortfarande.
Själv tycker jag bara att det är sandlådenivå av grabbarna, ja om nu det inte är att nån av dem typ vänsterpsasslats med respektives brud.(Vilket det sannolikt inte är)
Grabbarna har sjuka löner och är ruskigt överbetalda sett till vad de har för jobb, skule kunna säga privilegierade. Sen beter de sig som småbarn och förstör för hela gruppen. Istället för att svälja stoltheten och vara proffsig.
Lite besviken på EP40 i detta fallet.