Olli Nomadinen : Luleå spelade rätt bra mot Skellefteå, dom ledde skotten överlägset efter andra och inledde tredje med ett PP där dom släpper in ett mål och då brinner det i huvet på Shinimin som tar en abuse och Skellefteå kan hålla undan och göra 1-3. Du kanske tänker på matchen dessförinnan mot Skellefteå då dom var bedrövliga och torskade med 4-0 va?
{10774}: Ja jag såg ju inte den matchen utan hade bara i huvudet vad jag tycker jag läst i efterhand. Så det är nog så att jag blandar ihop de båda matcherna
Det är rent sagt åt helvete! Helt oacceptabelt, oavsett religion, hudfärg, supporter för ett annat lag, är helt ovidkommande. Man går dit för att njuta av idrotten och fördriva några timmar på att göra det man gillar.