OlliOlla: Hoppas du har rätt. För nog vore det riktigt illa om Juel visar sig vara skadad. JJ kan ju givetvis leverera i enstaka matcher. Men Juels högstanivå kommer han inte lyckas ersätta på sikt, tyvärr.
Men det är ju Andreas Liden själv som spekulerar i ST. Han vet ju inget konkret om det. Så här säger Jokkinen: – Jag har inget att säga om det. Vi har inte tagit ut morgondagens lag än, säger Jokinen på frågan om han är orolig att Juel kan vara ett frågetecken till söndagens match.
I ett slutspel lämnar dom aldrig klara besked angående skador. Tolkar detta dom ett solklart mörknings citat. Juel spelar inte. Varför kommer annars Larsson ned.
Alla till Ladan i morgon! Nu sluter vi upp oavsett hur besviken man är på vissa individer och på Nubben och hans tvivelaktiga ”livstidskontrakt” strösslade med guld och diamanter. Oavsett hur besviken vi är på Backlund, styrelse eller ... | Läs mer
JJ kan ju givetvis leverera i enstaka matcher. Men Juels högstanivå kommer han inte lyckas ersätta på sikt, tyvärr.