Olli Nomadinen : Dag för dag på Lundmark enligt ST i allafall.
"Anton Lundmark åkte på en smäll i hemmamatchen mot Frölunda i tisdags. När Timrå IK gästar Scandinavium för match fem finns han inte med på isen. Han var, tillsammans med Didrik Strömberg och Emil Melander, i ett "från dag till dag-läge" enligt Timrås lagläkare Christian Rydin inför matchen i Göteborg."
Nån annan som tänkte på Lena Sundqvist kommentar om Lasse Johansson. "Kpmmer Lasse att storspela lika mycket idag", sedan lade hon till, "Om han ens måste det"
Olli Nomadinen : det hade jag inte hört något om tidigare, men han grinade illa efter en smäll i slutet av förra matchen. Hoppas han är tillbaka snart!
Rip Kirby: Alltså jag skiter fullständigt i det där gamla snacket om "själlöshet" eller att "arenan ska liga i Timrå" bara för att ..Ja för det är historia eller nått? Alltså intressant det här ändå. Jag hör ofta väldigt starka ... | Läs mer