Tonymontana: Amatörerna på kansliet sticker huvudet i sanden istället för att äga informationen. Utgår från att det varit känt hos Innala och gänget några dagar minst. Men istället för att ta tag ägandeskap om informationen så har man suttit på kansliet och väntat, ja på vad ? Att det inte skulle sippra ut till media ? Kommer osökt att tänka på hur satans fort man hade att skicka ut ett pressmeddelande då man sjöng " vi hatar modo" efter derbyvinsten. Att Timrå IK är kusinen från landet har än en gång bevisats trots att kansliet verkar krylla av sk. informationsansvariga. Tack för ordet.
Amatörerna på kansliet sticker huvudet i sanden istället för att äga informationen.
Utgår från att det varit känt hos Innala och gänget några dagar minst.
Men istället för att ta tag ägandeskap om informationen så har man suttit på kansliet och väntat, ja på vad ? Att det inte skulle sippra ut till media ?
Kommer osökt att tänka på hur satans fort man hade att skicka ut ett pressmeddelande då man sjöng " vi hatar modo" efter derbyvinsten.
Att Timrå IK är kusinen från landet har än en gång bevisats trots att kansliet verkar krylla av sk. informationsansvariga.
Tack för ordet.