OlliOlla: va ha de ställt till med eller snackar du bara skit utan att ha nån som helst aning ? något som är kvar nu när olli drar ( som han också hintat om halva säsongen att han vill) är föreningen. om man då ska kasta skit över föreningen bör man fan ha något på fötterna o isf dela med sig av de.
SKRIDSKOSKENAN: högsta hönsen i Timrå är inte föreningen. Du säger det själv med Olli, baka in ledningen också. Timrå är kvar när ledningen drar. Var fan kritiserar jag föreningen? Det är ledningen, som alltid i Timrå.
Alla till Ladan i morgon! Nu sluter vi upp oavsett hur besviken man är på vissa individer och på Nubben och hans tvivelaktiga ”livstidskontrakt” strösslade med guld och diamanter. Oavsett hur besviken vi är på Backlund, styrelse eller ... | Läs mer