Labban: som tränare hade han mycket att bevisa .Han om man ska vara ärlig rätt medioker som tränare. .det som drog var hans stjärnstatus och ev förmåga att få upp spelares,supportrars och sponsorers intresse av klubben Timrå ik.. det är det enda man kommer att sakna med han Just den biten och dragningskraften tappar vi nu tyvärr..nu när vi ska hålla på att eta i andrasorteringen bland tränare..
Karlsson74: Om fansen hade fått välja, inför säsongen 24/25, och det hade stått mellan Jokinen eller Stridh, är det verkligen självklart att Jokinen hade fått flest röster? Jag tvivlar.
Kollar man runt gör vi en bra silly - hittills. Som exempel plockar Färjestad in en slovak som knappt var topp 50 i inhemska poängligan, Djurgården sägs värva hem Hank the Tank occh Växjö ersätter McLaughlin med Mäntykivi. Vidare har ... | Läs mer
Just den biten och dragningskraften tappar vi nu tyvärr..nu när vi ska hålla på att eta i andrasorteringen bland tränare..