Stridhsyxa: Jag kom inte in och försvara personen i fråga eller dennes påståenden?
Jag kom in och tryckte på att det skrivs rena osanningar på det här forumet om vad som sker på våra läktare, varav mitt svar till dig från första början. Sen kommentera jag det faktum att det absolut inte är normaliserat med hån av döda spelare / supportrar som vissa brynäsare kom in och skrev. Samt svar på KulltorpsOlli båda inlägg.
Inte någon gång har jag tagit 'CLUBEN' i försvar eller bemött er eller Brynäsarna som svarat mig här med någon negativ ton.
robban85: På den här länken kan du läsa förklaringen till varför LHC fortfarande spelar i SHL på bekostnad av någon klubb med hockeykultur. Det är bara en tidsfråga innan LHC åker ur för att aldrig komma tillbaka, ni har ju ingenting att falla tillbaka på. Du verkar vara en trevlig kille som har hamnat i dåligt sällskap där nere.
Det är så jävla mycket härligt grått och massabruk över Timrå IK!
SM i svårmod och ångest.
Jagade av kronofogden. Explorer, rödnästa grå gnällgubbar, sliten hall, vad fan är lyxiga loger? Läktare brantare än pisten i Svartlien, sprucken ... | Läs mer
Jag kom in och tryckte på att det skrivs rena osanningar på det här forumet om vad som sker på våra läktare, varav mitt svar till dig från första början.
Sen kommentera jag det faktum att det absolut inte är normaliserat med hån av döda spelare / supportrar som vissa brynäsare kom in och skrev.
Samt svar på KulltorpsOlli båda inlägg.
Inte någon gång har jag tagit 'CLUBEN' i försvar eller bemött er eller Brynäsarna som svarat mig här med någon negativ ton.