Patrick Polly: Jag tycker pilö var stabil ifjol också, han var ju dock skadad så länge. Han gör inte många misstag, märks otroligt lite. Det är ett mycket bra omdöme på en defensiv back tycker jag.
Blake Slåhan: Jag tycker han började väldigt lovande, men sen kom skadan. Han var definitivt inte på samma nivå när han kom tillbaka, även om det blev bättre med tiden.
Jag skulle säga att han är påtagligt bättre nu än när han avslutade förra säsongen. Vilket är både roligt och välbehövligt =)
Bara Leksand som gjort mindre mål klart det här inte håller med 32 matcher kvar måste ageras annars kommer det bli ras ner till botten. Utan Johansson Dalle Genborg Didde har vi legat där redan i botten. Totala fiasko värvningar på ... | Läs mer