Jag hämtade förrestaen 2 paket idag.... ett på 17 kg med flaggpinnar och ett på 39 kg med flaggor i. Det tredje och sista paketet hade skickats till Tyskland en sväng och sedan tillbaka till Italien. Skickas FÖRHOPPNINGSVIS till Sverige imorgon.. Sedan får vi se hur länge det får ligga i malmö den här gången.... Säger bara en sak om Schenker i Malmö... NOLLOR!
Stridhsyxa: Det är inte många sportchefer som inte gör det när situationen kräver det. Sen gäller det ju att få till en bra träff och det blev det verkligen med LaLeggia-skiftet, även om vi blev av med klubbens främsta poängback genom ... | Läs mer
Det tredje och sista paketet hade skickats till Tyskland en sväng och sedan tillbaka till Italien. Skickas FÖRHOPPNINGSVIS till Sverige imorgon.. Sedan får vi se hur länge det får ligga i malmö den här gången.... Säger bara en sak om Schenker i Malmö... NOLLOR!