Cobbel: Jag säger inte att JJ ska göra allt, det jag säger är att jag ser en skillnad hur utespelarna agerar. Det är helt olika på vem det är som står i mål. Man är helt enkelt ängsligare när JJ står men det är ju inte hans fel, det beror nog på hur Juel spelade ifjol, sånt ligger kvar.
Villervalla: Jag är med dig på att JJ är i frysen just nu vad det gäller formen. Kanske var otydlig där hehe..
Men utespelarna måste upp i nivå. Kan man inte sprätta in ett poäng så får man åtminstone göra något bra i varje byte. Går inte att åka runt och fylla år i TIK.
Har inte riktigt orkat med att skriva något när alla springer på rus och är så negativa, och nej jag kommer inte berätta vem man är i stort sett överens med som tränare. Men det kan ni hitta i tidigare inlägg om vilka som är aktuella. ... | Läs mer