Gathlopp: Nej speciellt när Bryggman garanterat inte gjort det utan sin omgivning. Lite likt Lilja så har han ju lite andra förutsättningar när man helt plötsligt kommer till en klubb och förväntas vara en bärande spelare, snarare än att man blir en krydda i en redan "späckad trupp".
Montén Python: Ska man se positivt på TS-säsongen kan man ju anta att det inte var någon slump att typ alla (utom våra 3 juniorstjärnor, EP och Jonte) gjorde en all-time-low-insats. Det bör finnas mer att hämta från flera av spelarna. ... | Läs mer
Lite likt Lilja så har han ju lite andra förutsättningar när man helt plötsligt kommer till en klubb och förväntas vara en bärande spelare, snarare än att man blir en krydda i en redan "späckad trupp".