Har för mig att dom har nån bilbana där uppe för dragracing bla som var avsatt till invandrar projekt som istället gick till SHRA. Sen har ju Sundsvall 3,000000 i skatteintäkter mm från sundsvallsborna, sen har dom en fotbollshall som kostar 6-7 miljoner att driva sen vill man lägga ner ett havsbad för att satsa på en theater i stan för många miljoner. "En som haft diskutioner med ordförande i kultur och fritid i sundsvall" Hoppas på en bra match nu i morgon, tror säkert det vänder snart nu så poängen ramlar in. Men minst en back skulle behövas.
angeroath: jo, jag är inne på det också och därmed lite kluven. Den här defensiven blir supermysig om vi tar oss till slutspel. Men, vi ska ta oss dit också. Vilket jag är tveksam till efter matcherna mot Leksand och Malmö, där vi ser ... | Läs mer
Sen har ju Sundsvall 3,000000 i skatteintäkter mm från sundsvallsborna, sen har dom en fotbollshall som kostar 6-7 miljoner att driva sen vill man lägga ner ett havsbad för att satsa på en theater i stan för många miljoner. "En som haft diskutioner med ordförande i kultur och fritid i sundsvall"
Hoppas på en bra match nu i morgon, tror säkert det vänder snart nu så poängen ramlar in. Men minst en back skulle behövas.