Halo Gordie: Nu blev det massa snack om att Crippe har varit bra den senaste perioden. Men säg någon spelare som inte har glänsperioder någon gång under säsongen!
Hardy vill bara testa eventuella spelare inför ett kommande VM. Såna spelare som är till för om någon blir skadad. För han kan inte på fullt allvar mena att dessa spelare till Baltica har konkurrerat ut spelare som Davidsson, Jönsson, Nordström m.m Eller ?
Cobbel: Nej vi kommer inte att tappa honom på sikt. Perfekt att få in Ilari i seniorhockey. Lagomt till alla skador kommer och JVM så är han i form. Mycket bra 👍
Hardy vill bara testa eventuella spelare inför ett kommande VM. Såna spelare som är till för om någon blir skadad. För han kan inte på fullt allvar mena att dessa spelare till Baltica har konkurrerat ut spelare som Davidsson, Jönsson, Nordström m.m
Eller ?