qwerty: Nu har polletten trillat ner...:) Du har helt rätt!!! Kom på det nu... Detta har hänt 2 ggr... en gång i Itzvestija (mkt troligt stavfel) o en gång i JVM... Det var Fedorov i JVM 89 och nån annan ryss i Itzvestija 92-93 då Ryssarnas B-lag vände 1-3 till 4-3 på fem minuter... vid ett av målen så fanns det oförklarkligt 2 puckar på isen men målet godkändes ändå... Bra qwerty! Tack för att du uppmärksammade min plump... skäms nästan, hur kunde jag blanda ihop detta...?
Gooode: Går att säga mycket om nyförvärven. Men ännu mer om ”stomme” spelarna Pääjärvi, Walli och Hartmann. Dom har blivit sämre. Där alla har kontrakt över nästa säsong. Vilket är katastrof. Sen saknar vi en 1a center. EP är tyvärr ... | Läs mer
Nu har polletten trillat ner...:) Du har helt rätt!!! Kom på det nu... Detta har hänt 2 ggr... en gång i Itzvestija (mkt troligt stavfel) o en gång i JVM... Det var Fedorov i JVM 89 och nån annan ryss i Itzvestija 92-93 då Ryssarnas B-lag vände 1-3 till 4-3 på fem minuter... vid ett av målen så fanns det oförklarkligt 2 puckar på isen men målet godkändes ändå... Bra qwerty! Tack för att du uppmärksammade min plump... skäms nästan, hur kunde jag blanda ihop detta...?