#74 en diva ? I Timrå kanske men i SSK har han visat sig vara en outtröttlig hårt arbetande forward. Han har försvunnit lite i offensiven nu i ES men defensivt gör han och radarpartnern Wiklander ett mycket stort jobb ! Det kan kanske vara så att han ändrat sitt så kallade beteende nu när han kommit till en klubb som velat satsa på honom !
FH - avdammad: Härligt med en del nostalgiska inlägg idag. 1965 var jag nio och fick börja följa farsan på Timrås/WÖ:s och Giffarnas matcher. Dessa lag fastnade längst in i hjärtat och är kvar där lika hårt fortfarande.
I Timrå kanske men i SSK har han visat sig vara en outtröttlig hårt arbetande forward.
Han har försvunnit lite i offensiven nu i ES men defensivt gör han och radarpartnern Wiklander ett mycket stort jobb !
Det kan kanske vara så att han ändrat sitt så kallade beteende nu när han kommit till en klubb som velat satsa på honom !