Hur kan ni tro på vad kvällstidningarna skriver?? De är ju ett skämt. För någon dag sedan skrev de om lockoutspelarna. Inget stämmer. Till exempel så skrev de att Kent Manderville var en lockoutspelare. Det stämmer ju inte.. Tro inte på Aftonbladet och Expressen. Tro på det ni läser på Hockeyligans och Timrå IK´s ord istället..
Timrås silly season är över. Till hösten börjar allvaret igen. Och Timrå kommer vara bottentippat av en enig journalistkår. Tro inget annat. Oaktat vad konkurrenterna gör med sina trupper ... | Läs mer
De är ju ett skämt. För någon dag sedan skrev de om lockoutspelarna. Inget stämmer. Till exempel så skrev de att Kent Manderville var en lockoutspelare. Det stämmer ju inte..
Tro inte på Aftonbladet och Expressen.
Tro på det ni läser på Hockeyligans och Timrå IK´s ord istället..