Jag vill säga att Timrå IK blir en utav vinnarna. För före säsongen tippade expeterna i kvälllstidningarna Timrå IK som kanske den hetaste guldkandidaten. Kiprusoff - Kapanen är på väg tillbaka. Nubben har säkert en extra plan om så inte är fallet. Vi alla vet ju hur bra Kapanen är om han är i toppform.
Berg - Koskinen på väg tillbaka, likaså Svedberg som har varit borta några matcher nu. Även Hansson visar bra form.
Zäta och Modde - Två Timrå hjärtan som kommer saknas helt klart, men då kan vi säga att alla andra lag förlorar spelare. Så jag anser att TIk är de stora vinnarna!
the_table: lyssningstips i början då Sanny berättar anekdoter om forna lagkamrater Massa time-outer, crippe, krykov, Nordgren med flera Sen blir det fbk, då kan ni stänga av
För före säsongen tippade expeterna i kvälllstidningarna Timrå IK som kanske den hetaste guldkandidaten.
Kiprusoff - Kapanen är på väg tillbaka. Nubben har säkert en extra plan om så inte är fallet. Vi alla vet ju hur bra Kapanen är om han är i toppform.
Berg - Koskinen på väg tillbaka, likaså Svedberg som har varit borta några matcher nu. Även Hansson visar bra form.
Zäta och Modde - Två Timrå hjärtan som kommer saknas helt klart, men då kan vi säga att alla andra lag förlorar spelare.
Så jag anser att TIk är de stora vinnarna!