Dream Team: Söderström hade tydligen redan i november deklarerat för styrelsen att han inte tänker sitta kvar, så det kommer knappast som en överraskning. Han har varit en av männen bakom Timrås framgångar de senaste åren och definitivt varit drivande bakom den ekonomiska sanering som gjordes under 90-talet. 13 år som ordförande, respekt!
Vill bara förtydliga att ingen förening ”godkänner” någonting. Alla har önskemål. Vi har försökt byta till oss så mycket vi kunnat, samt önskat hemmapremiär. Alla önskemål går inte i mål, mycket på grund av så kallade ... | Läs mer
Han har varit en av männen bakom Timrås framgångar de senaste åren och definitivt varit drivande bakom den ekonomiska sanering som gjordes under 90-talet.
13 år som ordförande, respekt!
Lycka till i fortsättningen, Janne!