Ni missade ingenting när det gäller invigningen, tror jag, det brukar var överreklamerat spektakel utan intresse. I år stavas det U-S-A P-A-T-R-I-O-T-I-S-M.
Men OS-Finalen 94 var kul att återuppliva, fast det här gången sprang jag inte o skrek som en galning i huset o dansade o svimmade av glädje. Han var kall den där Foppa i straffläggningen! :)
Timrå är en liten kommun, som det kämpas och slits för att vi ska ha ett SHL-lag. Ett jävla gnäll på det mesta här. Finns det inga pengar eller begränsat då är det bara att finna sig i det! Men vi har ett SHL-lag likt förbannat!
I år stavas det U-S-A P-A-T-R-I-O-T-I-S-M.
Men OS-Finalen 94 var kul att återuppliva, fast det här gången sprang jag inte o skrek som en galning i huset o dansade o svimmade av glädje.
Han var kall den där Foppa i straffläggningen! :)