Johan J: Jag tror också att Leksand kan bli hyperfarliga för oss,men kan Lilla Tingsryds AIF slå dom med 5-2 så kan nog vi också göra det! Och sen har vi ju AIK de har ju inte blivit bättre utav tränarbytet,så jag tror att vi kommer att vara en utav de två som spelar i ES nästa säsong! Vad tror du??
Cobbel: Nej vi kommer inte att tappa honom på sikt. Perfekt att få in Ilari i seniorhockey. Lagomt till alla skador kommer och JVM så är han i form. Mycket bra 👍
Jag tror också att Leksand kan bli hyperfarliga för oss,men kan Lilla Tingsryds AIF slå dom med 5-2 så kan nog vi också göra det!
Och sen har vi ju AIK de har ju inte blivit bättre utav tränarbytet,så jag tror att vi kommer att vara en utav de två som spelar i ES nästa säsong!
Vad tror du??