KFUS_Timrå: De flesta trådar är oerhört långa och många gånger långt från ämnet..bra att någon nystar upp allt.
För att ändå fortsätta på den aviga tråden så är det säkert "dementia pugilistica", (jag har lärt mig en ny term), som spökar och ställer till det. Punch drunk alltså, något som boxare drabbas av. Apropå proffsboxning och annan "boxning". Det är doktorns diagnos på detta avvikande svammel på HS.
Zäta är iallafall en levande legend som lyckas precis så bra som jag trott. Även i förhandlingarna med Detroit. Önskar stjärnan lycka till "over there".
Pucken: Jag tog med lite film i dagens livesändning från arenan. Ibland glömmer man bort att alla andra inte springer i arenan nu under off-season och att det kan vara kul och se vad som händer där inne. Vi får försöka bjuda på lite ... | Läs mer
För att ändå fortsätta på den aviga tråden så är det säkert "dementia pugilistica", (jag har lärt mig en ny term), som spökar och ställer till det. Punch drunk alltså, något som boxare drabbas av. Apropå proffsboxning och annan "boxning".
Det är doktorns diagnos på detta avvikande svammel på HS.
Zäta är iallafall en levande legend som lyckas precis så bra som jag trott. Även i förhandlingarna med Detroit. Önskar stjärnan lycka till "over there".