Ed Ward den kanske hårdaste spelaren i världen som dom flesta backade för i NHL, i Elitserien finns det ingen som ens försökt ta ett gräl med denne Ed, förutom att backa då och få nån tvåminutare, såg bara mot MIF då Hasslblad fick sig en kyss av Ward men den bara åkte därifrån att avregera sig på nån annan. Men gör han nån nytta för laget? förutom att sätta skräck i motståndarna ingen vill ju inte ens ta ett gräl med denne. Tom Wimmerborg ryggade för en kommentar från denne i torsdags men denne kanske inte begrep engelska? Den vanligtvis väldigt tuggande Sjödin i Brynäs har väl aldrig sagt ett knyst till Ed matcher jag sett. det var detta om detta Håckla.
Djingiskahn: Men herregud vilket svammel. Nubben och Torines tappade sugen för att det var negativa kommentare här inne? Är du full? Torines var dessutom högt uppskattad. Du hittar ju bara på en massa.
Att klaga är lika med nättroll? Även om det är konstruktiv kritik?
Men gör han nån nytta för laget? förutom att sätta skräck i motståndarna ingen vill ju inte ens ta ett gräl med denne. Tom Wimmerborg ryggade för en kommentar från denne i torsdags men denne kanske inte begrep engelska? Den vanligtvis väldigt tuggande Sjödin i Brynäs har väl aldrig sagt ett knyst till Ed matcher jag sett. det var detta om detta Håckla.