Macot: Det är bra att du till slut lärt dig att skriva utan att missbruka genuset reale som bestämd form singularis. Fattar du hur irriterad jag varit på det genom åren? Tyvärr var jag inte på plats, varken i Boget eller Linköpinget. Däremot var jag och TGO en av få som såg Kumlat-TIK. Det var där och hemma mot Huddinge (99/00) som vändningen kom. Och vilka var där? Jo Njurunda-klanen förstärkt av en medlem av Granloholmsklanen.
VEM ÄR DET SOM STÅR KVAR? - GHOLM-KLANEN STÅR NÄR DOM ANDRA FALLER!
sargad: Önskar alla klyktattare en fin midsommar, hoppas ni hänger kvar så vi får våra fina derbyn 2026 igen. Till era moderatorer, inför Cluben-filter, för allas trevnad
Det är bra att du till slut lärt dig att skriva utan att missbruka genuset reale som bestämd form singularis. Fattar du hur irriterad jag varit på det genom åren?
Tyvärr var jag inte på plats, varken i Boget eller Linköpinget. Däremot var jag och TGO en av få som såg Kumlat-TIK. Det var där och hemma mot Huddinge (99/00) som vändningen kom. Och vilka var där? Jo Njurunda-klanen förstärkt av en medlem av Granloholmsklanen.
VEM ÄR DET SOM STÅR KVAR? - GHOLM-KLANEN STÅR NÄR DOM ANDRA FALLER!