Nike89... nu tar du det lugnt..andas djupt in..och nu ut...Ahh..vad skönt det var va??? lilla gubben..nu ska du INTE klaga på TIMRÅ IKs supportrar..du som HATAR TIMRÅ IK..varför går du på matcherna då?? är det för att du får se riktig hockey??
Villervalla: Ja och ST:s källa är följande: "Enligt ordförande Lars Backlund får han sparken." Om det är så att Backlund sagt detta till ST så är det riktigt oproffesionellt från Backlunds sida kan jag tycka. Det behöver man inte lägga ... | Läs mer
nu tar du det lugnt..andas djupt in..och nu ut...Ahh..vad skönt det var va??? lilla gubben..nu ska du INTE klaga på TIMRÅ IKs supportrar..du som HATAR TIMRÅ IK..varför går du på matcherna då?? är det för att du får se riktig hockey??