Ja ja och så sjunger vi alla: "Det är lika bra att sluta drömma, det går åt helvete iallafall..för om man drömmer om Paris så hamnar man på något vis likt förbannat i Hudiksvall"
Det finns ingen alls skillnad på serierna..det är klart som korvspadet vid HH:s barndoms uterinkar.. Men man får ändå passa sig så man inte tuggar i sig korvförsäljarens lovikaludd när man ändå står i fantasin och sväljer alla framtida segrars champagneflaskor likt en framsynt storsvensk illusionist. Då kan man sätta i halsen. Det finns ingen gårdag, det finns ingen morgondag, det finns bara idag.
Villervalla: Ja och ST:s källa är följande: "Enligt ordförande Lars Backlund får han sparken." Om det är så att Backlund sagt detta till ST så är det riktigt oproffesionellt från Backlunds sida kan jag tycka. Det behöver man inte lägga ... | Läs mer
Det finns ingen alls skillnad på serierna..det är klart som korvspadet vid HH:s barndoms uterinkar..
Men man får ändå passa sig så man inte tuggar i sig korvförsäljarens lovikaludd när man ändå står i fantasin och sväljer alla framtida segrars champagneflaskor likt en framsynt storsvensk illusionist. Då kan man sätta i halsen.
Det finns ingen gårdag, det finns ingen morgondag, det finns bara idag.