Red Rocker: Jag instämmer också i hyllningarna av arrangörerna, men också till alla Tikare som skötte sig på ett föredömligt sätt hela tiden, såväl under resa som på Hovet, bra gjort!
Nu till en reflektion jag gjorde i Stockholm. Varför envisas så många Tikare med att gå i tröjor med namn på spelare som inte längre representerar vårat lag? Till och med en spelare som just nu representerar Djurgården, dålig stil och lite dubbelbudskap tycker jag.
Nisse1: Det är väl för fan inget konstigt med att han skrattar till, han lär nog ha tänkt att fan så kass jag är och istället för brinna av fullständigt så döljer han det i form av ett flin.
Nä fan, jag tycker Emil ska ringa dig och ... | Läs mer
Jag instämmer också i hyllningarna av arrangörerna, men också till alla Tikare som skötte sig på ett föredömligt sätt hela tiden, såväl under resa som på Hovet, bra gjort!
Nu till en reflektion jag gjorde i Stockholm.
Varför envisas så många Tikare med att gå i tröjor med namn på spelare som inte längre representerar vårat lag? Till och med en spelare som just nu representerar Djurgården, dålig stil och lite dubbelbudskap tycker jag.