htikare: Det stämmer det du skriver. Bedrövlugt är ordet! Inför Malmö-matchen fick man ha förstoringsglas för att kunna läsa om Timrå. Väldigt liten stil och dessutom lite innehåll. Om MoDo stod det en och en halv sida. Många jag känner kommer förmodligen att säga upp tidningen vilket de vidtalat ledningen om. Vidare har jag hört att sport.chefen Ulf Eklund ska fått sig en avhyvling av chefen sin p.g.a. fördelningen MoDo-Timrå.
JonteD: Pratade för länge sedan med sittande ordförande. Högst densamme som lade strömming i saltlake. Han sa ungefär att det är så sjukt dyrt att ställa ett lag på isen som skall utmana om SM-guld att man nästan måste äventyra ... | Läs mer
Det stämmer det du skriver. Bedrövlugt är ordet!
Inför Malmö-matchen fick man ha förstoringsglas för att kunna läsa om Timrå. Väldigt liten stil och dessutom lite innehåll. Om MoDo stod det en och en halv sida. Många jag känner kommer förmodligen att säga upp tidningen vilket de vidtalat ledningen om.
Vidare har jag hört att sport.chefen Ulf Eklund ska fått sig en avhyvling av chefen sin p.g.a. fördelningen MoDo-Timrå.