Per HApps: Styf behöver inte mer styrka o han har ofta bra spellösningar tycker jag personligen..däremot behöver han satsa all uppbyggnad inför nästa säsong på snabbhet o rörlighet.. tycker att skridskoåkandet det går lite väl i slowmotion emellanåt så han hamnar i tidsnöd.. men styrkan har han så det räcker så jag hoppas nästa TIK-tränare specialinriktar hans träning åt det rörligare hållet.
Såg delar av den häringa platsannonsen på någon sida på neeetet:
"Är du en typ hockeyspelare men inte direkt har vinnarskalle, vill du ha trevligt utan krav på prestation, vi är ett skönt gäng som spelar i högsta serien men vi har väl ... | Läs mer
tycker att skridskoåkandet det går lite väl i slowmotion emellanåt så han hamnar i tidsnöd.. men styrkan har han så det räcker så jag hoppas nästa TIK-tränare specialinriktar hans träning åt det rörligare hållet.