LingaN: Sedan krävs det några arktifon för att folk ska fatta. När det blir som i dövik samtidigt som vi körde läktarflaggan då de hade arktifo och knappt hälften höll upp.. det är inte heller snyggt. Men visst, jag har mycket hellre arktifon och flaggtifon än läktarflaggor, men då får man räkna med 10.000 och uppåt för en match.
Så, då har jag äntligen fått tummen ur och beställt lite matchtröjor. Som guldmedlem beställde jag den signerade av årets och passade på att beställa en signerad av fjolårets (barn). Kan rekommendera framförallt fjolårets då de säljs ... | Läs mer
När det blir som i dövik samtidigt som vi körde läktarflaggan då de hade arktifo och knappt hälften höll upp.. det är inte heller snyggt.
Men visst, jag har mycket hellre arktifon och flaggtifon än läktarflaggor, men då får man räkna med 10.000 och uppåt för en match.