mikenomad: Kan ju också vara ett smart drag av Fru Sjödin att göra så här. Jag tänker som så att hon märker att hela förhandlingen med Tommy urartar o att det inte kommer att bli att han skriver på pga det hon nu går ut med. Det gör att Tommy, som den ikon han är i Brynäskretsar, har ryggen fri när han lämnar klubben o skriver på för en annan klubb, förhoppningsvis oss.
Angående nubben: hoppas verkligen föreningen går vidare. Rullar vi på fortsatt med El Nubbo cementerar vi bara känslan av att här i Timrå, här är vi nöjda och rullar på som om det vore 2004 igen.
Treårskontrakten på Lilja och Westy är ... | Läs mer
Jag tänker som så att hon märker att hela förhandlingen med Tommy urartar o att det inte kommer att bli att han skriver på pga det hon nu går ut med.
Det gör att Tommy, som den ikon han är i Brynäskretsar, har ryggen fri när han lämnar klubben o skriver på för en annan klubb, förhoppningsvis oss.