97% hit o 2,37% dit, vem är det som procentar chanserna?
Han är inte klar än o det är väl 0% än så länge! Mig veterligt så kan man säga så här: Klar eller inte klar! 0% el. 100% o jag tror inte på Dahlén förrän pressmeddelandet kommer ut.
Ganska kul med dessa procent egentligen!
Dahlén: " Ja jag kan säga att till 97% skriver jag på för er i TIK!" Nubben: Ja men det låter ju kanon men hur är det med dom övriga 3%?" Dahlén: " Ja, det ligger 2% chans för Capitals o 0.5% chans på Leksand o Modo!" Nubben: "Men då är vi överens då?" Dahlén: "Ja men jag kan inte lova 100%! Tänk på procenten Nubben!" :))
Karlsson74: kolla Brynäs säsong, max flyt i värvningarna, ett spel som laget köpte in sig på samt extremt skonade från skador. Skulle vara trevligt om minst en av dessa faktorer slog in för oss, kommande säsong
Han är inte klar än o det är väl 0% än så länge!
Mig veterligt så kan man säga så här: Klar eller inte klar!
0% el. 100% o jag tror inte på Dahlén förrän pressmeddelandet kommer ut.
Ganska kul med dessa procent egentligen!
Dahlén: " Ja jag kan säga att till 97% skriver jag på för er i TIK!"
Nubben: Ja men det låter ju kanon men hur är det med dom övriga 3%?"
Dahlén: " Ja, det ligger 2% chans för Capitals o 0.5% chans på Leksand o Modo!"
Nubben: "Men då är vi överens då?"
Dahlén: "Ja men jag kan inte lova 100%! Tänk på procenten Nubben!" :))