rådbjer: Det är i stort sett sant att det är sannolikt att det är sant ,iallafall nästan en sannolik sanning. Jippie!
Fast hur var det nu med pocenten, rådbjer? Kanske finns det ett samband mellan procentsats och sanning? Det är fredag och lön för många idag, så folk släpper kanske ut anden i flaskan ikväll, ser de sanningen då? Jag är skeptisk. Ser man mer sanning om man dricker allt starkare drycker eller vad menar du?
Hörde förresten att bobcats fansen skickade tillbaka en back Sundsvalls öl till systembolaget eftersom det var gröna flaskor. De trodde att dom var omogna!
Pucken: Jag tog med lite film i dagens livesändning från arenan. Ibland glömmer man bort att alla andra inte springer i arenan nu under off-season och att det kan vara kul och se vad som händer där inne. Vi får försöka bjuda på lite ... | Läs mer
Fast hur var det nu med pocenten, rådbjer?
Kanske finns det ett samband mellan procentsats och sanning?
Det är fredag och lön för många idag, så folk släpper kanske ut anden i flaskan ikväll, ser de sanningen då? Jag är skeptisk.
Ser man mer sanning om man dricker allt starkare drycker eller vad menar du?
Hörde förresten att bobcats fansen skickade tillbaka en back Sundsvalls öl till systembolaget eftersom det var gröna flaskor.
De trodde att dom var omogna!