| # | Flest inlägg | Antal | |
|---|---|---|---|
| 1 | Peja | 3201 | |
| 2 | Gavve | 2707 | |
| 3 | Farsang | 2101 | |
| 4 | BIF Kungen | 1921 | |
| 5 | Svensson_62 | 1458 |
| # | Flest likes | Antal | |
|---|---|---|---|
| 1 | Peja | 13238 | |
| 2 | Gavve | 9995 | |
| 3 | Svensson_62 | 6449 | |
| 4 | Farsang | 6380 | |
| 5 | Erat | 6275 |
Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.
- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.
- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.
- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.
- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken.
- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.
Veckans hetaste ämnen
1018
Nu gör Brynäs 2 riktigt usla perioder och det kommer straffa sig rejält - troligtvis åker dom ut kvartsfinalen redan efter max 4-5 matcher.
Att det är juniorkedjan som producerar och är överlägset bäst är nästan patetiskt, inget ont om dom, men 1:a kedjan och spelare som nordan, kahnberg, granström etc etc måste upp hur många steg som helst!! Eero och Dixon var i stort sett helt värdelösa ikväll!
Och något som är ännu mer patetiskt är hur domarna uppträdde ikväll - både för Brynäs och Djurgården.
Så här får det bara inte gå till - snart dax att hyra in domare från nå jävla bemanningsföretag.
Förlust på lördag och vi kan säga Grattis Jyyyrgårn - Jävla As!