1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 778257 inlägg · 7967 ämnen

Inlägg: 2611700

Sv: A proposito de nada
havre: Ni kollar för sent. Det är inte när målvakten ramlar som är problemet. Målvakten hindras när han är på väg ut och kör på skridskon i målgården.
Uppladdat:

500x0-skridsko_0.png


Svarskommentarer

Sv: A proposito de nada
bar mofftak: Fixar du en screenshot på tröjdragningen på Billins också? Eller den bryr du dig inte om va..genomskinligt vad du vill åstadkomma. Stick nu.

Sv: A proposito de nada
bar mofftak: Ja men han stör inget så vad pratar du om det där påverkar inte situationen .

Sv: A proposito de nada
bar mofftak: Nej, det är inte kontakt. Hade det varit kontakt hade Tärnström ramlat, han ramlar så fort någon nuddar honom...

Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.

- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.

- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.

- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.

- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken. 

- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.

Sv: A proposito de nada
Jan Grismöbel: Jag förväntar mig en förstecenter, en spelande topp 1-2 back och en forward för 1-2 kedjan. Det behöver vi. Det har vi råd med. Därför förväntar jag mig att det är just det som kommer att komma in. Annars kommer jag ... | Läs mer
  • 0x40-hv71logosvg.png Senast: Förlust mot HV71
    Monitor ERP Arena, 3-4 (0-1,1-2,2-0,0-1)