Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.
- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.
- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.
- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.
- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken.
- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.
Måste endå säga att jag tror inte Hägg har gjort en sämre insats i hela sitt liv.
Bellows,,, kan han göra nått annat än att skjuta alibi skott själv i PP???
Norlinder är fan sämre än Tom Hedberg...
Alcens värvningar i år är inte direkt några fullträffar. Lägg till Delia och Fjällby plus den icke kontrakterade backen.
Fjällby kan inte slå en pass, inte avsluta, kan inte ta emot en pass... fan han får ju Alcen att framstå som spets när han var aktiv.
Hägg har nog redan nu slagit fler icingar än hela laget gjorde på hela fjolåret.
Under all kritik att torska mot Storhammar på hemmaplan. Skiter I att det är chl och att dom luftade juniorer. Det var inte dom som var dåliga. Utan det var Bellows, Hägg, Fjällby, Norlinder.
Ölund och Lindblom okej men inte mer.
Bäst på isen. Svrcek och återigen LP och Bobby. Som är dom enda 3 som visar lite k*k.
Kempny försökte och är helt okej också måste jag säga.
Övriga hoppas jag får en rejäl tankeställare.